Policisté z obvodního oddělení České Budějovice - Čtyři Dvory od poloviny letošního října vyšetřují případ krádeže peněženky na benzince OMV v Českých Budějovicích, Na Dlouhé louce.

Mluvčí policie Milan Bajcura přiblížil: „Dosud neznámý pachatel se 15. října v době od šesti do sedmi hodin ráno zmocnil zapomenuté peněženky s platebními prostředky a osobními doklady.“

Policistům se podařilo zajistit fotografie z vnitřních prostor čerpací stanice. Na nich je zaznamenaný pohyb dvou mužů, kteří by mužům zákona mohli přispět svou výpovědí ke konkrétním okolnostem případu.

Policisté z Českých Budějovic dvojici mužů na snímcích označili jako svědky, kteří by mohli svými informacemi přispět k objasnění krádeže zapomenuté peněženky.Zdroj: Policie ČRPrvní muž je ve věku 35 – 40 let, výšky cca 180 – 185 cm, zavalité postavy s kulatým obličejem, vlasy krátce střižené, hladce oholený.

Oblečený byl v mikině tmavě modré barvy, modrých riflových kalhotách a bundě šedé barvy a na nohou měl tmavé kotníčkové sportovní boty.

Policisté z Českých Budějovic dvojici mužů na snímcích označili jako svědky, kteří by mohli svými informacemi přispět k objasnění krádeže zapomenuté peněženky.Zdroj: Policie ČRDruhý muž je ve věku 35 – 40 let, výšky cca 180 – 190 cm, štíhlé postavy.

Má krátce střižené vlasy s čelní pleší, na tvářích strniště.

Oblečený byl v riflových kalhotách tmavé barvy a hnědé bundě, na hlavě měl basellovou čepici černé barvy s bílým orámováním.

Poznáte, na kterém jihočeském místě vznikl tento snímek?
KVÍZ: Jižní Čechy podzimní. Dokážete poznat známá místa v pestrém kabátku?

„Kdo by popsané osoby znal, ať nás kontaktuje na zmíněném obvodním oddělení v ulici M. Chlajna č. 45, České Budějovice, telefon 974 226 720, nebo na lince tísňového volání 158. Děkujeme za pomoc,“ dodal mluvčí Milan Bajcura.