Fotbalová exhibice v Roudném přilákala zhruba dvě tisícovky fanoušků. Hlavním organizátorem je Jan Mádl, který přilákal přímo na stadion populární osobnosti, včetně svého bratra Jiřího. "Výtěžek celé akce jde ve prospěch dětského oddělení Nemocnice v Českých Budějovicích," potvrdili pořadatelé.
Proti sobě nastoupily Mádl tým (Jiří Mádl, Jiří Novotný, Jakub Kovář…) a Real Top Praha (Jaromír Bosák, Ladislav Hamp, Jakub Štáfek, Vojtěch Dyk, David Lafata…).
"Já mám motivaci jasnou, chci dát víc gólů než David Lafata," vyprávěl s úsměvem na tváři hokejový brankář Jakub Kovář. Jeho kolega z ledové plochy, útočník Jiří Novotný (mistr světa 2010) doplnil: "Pomáháme rádi, Jirkovi Mádlovi jezdíme na tuto exhibici každý rok. Sestavy bývají hodně podobné, děláme to pro dobrou věc, to je jenom dobře." V podobném duchu zhodnotil exhibiční fotbalový zápas také herec a zpěvák Vojta Dyk. "Já mám Jiříka Mádla rád, mně je vlastně jedno, komu fotbalem pomáháme, hlavně že někomu pomůžeme."
Čestný výkop provedla hokejová legenda Jaroslav Pouzar.

Zápas skončil 5:16, obě strany se ale domluvily na sympatickém výsledku 9:9, vybralo se 120 000 korun. "Šedesát tisíc  půjde na onkohematologii dětského oddělení,  druhá půlka na arpidu," doplnili organizátoři.