Představení, které od premiéry v roce 2011 zhlédlo přes 700 000 diváků, si mohou diváci vychutnat v sobotu 29, března od 14 hodin v Budvar aréně.

Snad žádný pohádkový příběh nenašel v celém světě takovou oblibu jako pohádka O Popelce. Inspirovala řadu významných umělců k filmovému, divadelnímu, televiznímu, muzikálovému či baletnímu zpracování, nikdy však nebyla uvedena jako muzikál na ledě. Tohoto úkolu se zdárně ujal známý autor a režisér Jindřich Šimek. Hudbu složil Petr Malásek, texty písní napsal Václav Kopta.

Kouzelný muzikál na ledě Popelka byl tvůrci připraven jako pohádkový příběh z období baroka. Diváci se mohou těšit na překrásné dobové kostýmy, fascinující světelnou kompozici, filmovou projekci a kouzelné efekty doplněné filmovou animací.

O to, aby se představení stalo nezapomenutelným zážitkem pro všechny generace, se postarali i účinkující zvučných jmen. Popelku zpívá a mluví Lucie Bílá, na bruslích se v její roli střídají Jelena Jovanovič a Kateřina Beránková. Prince zpívá a mluví Ondřej Ruml, bruslí Konstantin Gavrin a David Vincour. Vedle dalších známých umělců v muzikálu účinkuje i čtyřicetičlenný krasobruslařský soubor v čele se sólisty předních evropských a světových krasobruslařských show.

Vstupenky lze pořídit již od 490 Kč. Děti do pěti let bez nároku na sedadlo mohou do hlediště dokonce zdarma. Lístky koupíte v předprodejích Sazka Ticket, Ticketportál, Ticketpro.