Noviny se zmíněnou přílohou bude možné zakoupit i přímo na místě, a to do vyprodání zásob. Kolo štěstí je součástí akce Česko zpívá koledy, která se uskuteční úderem 18. hodiny na mnoha místech republiky.

Již krátce po 10. hodině si kolem přišel zatočit Vojtěch Týleš z Českých Budějovic. "Je mi jedno, co vyhraju, je to jen legrace. Večer pak přijdeme zpívat koledy s vnoučkem. Nejraději máme Nesem vám noviny," komentoval. Na Vánoce se podle svých slov vždy těší. "Ježíškovi jsem ale nepsal. Jsem už ve věku, kdy je to pro mě o tom ne přijímat, ale dávat," dodal s úsměvem.

Praktickou tašku získala Jarmila Pivoňková z Českých Budějovic. "Z výhry jsem šťastná, protože pokud ji nebudu nosit sama, mám čtyři vnučky. Dneska večer určitě přijdu zpívat. Minulý rok jsme tady byli poprvé a letos se vysloveně těšíme. Loni šla celá rodina a dokonce mám schovaný obrázek z Deníku, který vyšel druhý den. Takže se musíme hrnout zase někam k podiu," vyprávěla.

Na večerní zpívání koled se chystá i Jiří Šinfelt, který díky kolu štěstí získal deštník. "Když to stihnu, tak si aspoň nějakou koledu zazpívat přijdu. Moje oblíbená píseň je Vánoce, Vánoce přicházejí," řekl. Na sváteční období se podle svých slov těsí, ale ještě nemá nakoupené všechny dárky.