Ta má prvňáčky letos poprvé. A pochvaluje si. „Je tady vidět obrovský kus práce za tím, co dělám," říká Iveta Žižková. „Děti přijdou a neumí nic a najednou umí číst a psát," usmívá se.

Ve třídě má Iveta Žižková nadějné sportovce. „Většina dětí je přihlášena na atletiku, pak tady máme kroužek fotbalu a tam máme dokonce jednu fotbalistku," říká Iveta Žižková. „Na sport jsou velmi nadaní," chválí je.

Se školním režimem se děti podle slov Ivety Žižkové vypořádaly dobře. „Myslím, že se děti adaptovaly rychle, ale bylo vidět, že ten režim je úplně jiný," vysvětluje. „Ony i teď každou přestávku svačí, protože jsou zvyklé ze školky, směje se. Myslím si ale, že to zvládly perfektně," dodává Iveta Žižková.

Na snímku první řada zleva: Marek Gruber, Jakub Gondek, Vojtěch Erban, Tereza Santariusová, Beáta Latková, Anita Křemenová, Jan Valach. Druhá řada zleva: Matěj Ulrich, Nicol Mrázková, Anna Feslová, Tereza Zdeňková, Martina Wolková. Třetí řada zleva: Adam Kadleček, Victoria Niculita, Matyáš Stránký, Tereza Žampachová, Vojtěch Máče, František Hála, Žaneta Pagačova, Aneta Hořejšová, Eliška Janečková.  Na fotce není Filip Valenta.