„Už umíme číst a psát, dokonce s dětmi zvládáme i diktáty," vyjmenovává dovednosti svých žáků Nela Bjalkovová.  „Děti se v dnešní době učí direktickou metodou, což je rozklad slova na písmenka a jejich následné skládání," vysvětluje Nela Bjalkovová současný způsob výuky českého jazyka.

To ale není všechno. Každý z malých prvňáků už také umí na velké tiskací písmeno vymyslet i slovo. „Děti jsou výborné, jsou moc hodné, šikovné a pracovité," nešetří chválou svých svěřenců jejich třídní učitelka. „Jsem s nimi moc spokojená," dodává Nela Bjalkovová s tím, že jejich nejoblíbenějším předmětem je podle ní počítání a samozřejmě nesmí chybět ani tělocvik.

Na snímku v první řadě zleva: Jakub Poffer, Mirek Gábor. Druhá řada zleva: Marek Ciml, Denis Kutý, Barbora Košanová, Eliška Šimková, Veronika Nýdlová, Evelína Částková, Caroline Michaud, Eva Sauerová. Třetí řada zleva: Vojta Voltr, Lukáš Pekárek, Michaela Lejsková, Klaudie Rainke, Nikol Vališová, Hanna White, Petr Moural.  Čtvrtá řada zleva: Monika Dvořáčková, Vojta Černý, Vojta Kavan, Dominik Zízler, Anna Pěkná, Martin Heřman.