Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Představujeme prvňáčky z Českobudějovicka

České Budějovice - S redakčním fotoaparátem jsme se tentokrát vypravili na základní školy na Českobudějovicku. Čekáme i na snímky vašich prvňáčků. Máte-li snímek žáků některé z prvních tříd, do nichž jsme zatím nestačili zavítat, pošlete nám jej i se jmény školáků na e-mailovou adresu: redakce.ceskobudejovicky@denik.cz.

14.4.2016
SDÍLEJ:

Prvňáčci z Českobudějovicka.Foto: Deník/ Pavel Zeman

Základní škola Oskara Nedbala - 1.A

Prvňáčci ze Základní školy Oskara Nedbala. 1.A

Společně s třídní učitelkou Evou Dvořákovou se vyfotili žáci z 1.A. Na fotce v horní řadě (zleva) jsou: Eliška Matašovská, Richard Němeček, Daniela Litvanová, Natálie Stejskalová, Vojtěch Blažek, Kateřina Vávrová, Jiří Hořejší a Adam Novák. V prostřední řadě klečí: Klára Holbová, Ellen Bittnerová, Adéla Fornbaumová, Anna Vejsadová, Anna Šestáková, Patrik Berka a Martin Vlášek. Ve spodní řadě jsou: Eliáš Hanus, Filip Chládek, Matěj Kovačík, Adélka Přerovská, Adéla Nedbalová, Lukáš Černý, Anna Brédiková, Kateřina Mihaličová a Viktor Soukup. Na zemi před spolužáky leží: Štěpán Vačlena a Michal Král.

Základní škola Oskara Nedbala - 1.B

Prvňáčci ze Základní školy Oskara Nedbala. 1.B

Jenom samou chválu jsme na 1.B slyšeli od třídní učitelky Zuzany Malinské. Společně s ní na fotce jsou v horní řadě zleva: Silvie Troblová, Kristýna Malá, Nikola Trkolová, Aneta Sýkorová, Martin Šíma, Matyáš Janda, Natálie Joklová, Tereza Štěpánková, Eva Mesarčová, Magdaléna Opatová, Barbora Ambrožová a Michal Hrbek. V prostřední řadě stojí: Adéla Girethová a Kryštof Bernard. V dolní řadě klečí: Natálie Šafářová, Aleš Gireth, Karolína Kaiserová,Markéta Mezerová, Markéta Pártlová, Johanka Fišerová, Jaroslav Beer, Pavel Šulek, Miroslav Beran a Nella Jodlová. Na fotce nejsou, ale do třídy chodí i Michaela Bačová a Ondřej Salaba.

Základní škola Oskara Nedbala - 1.C

Prvňáčci ze Základní školy Oskara Nedbala. 1.C

Třídní učitelka Michaela Robová (vpravo) a asistentka pedagoga Dagmar Ušiaková nám představily svou 1.C. V horní řadě zleva: Tomáš Karafiát, František Kratochvíl, Petr Štícha, Šimon Rudolf Lenhard, Sebastian Kučera, Albert Kovář, Jiří Bala, Daniel Hucek a Karolína Čisárová. V prostřední řadě klečí: Markéta Kocová, Aneta Syrovátková, Karolína Špačková, Vendula Savulová, Rozálie Kateřina Blahutová, Matěj Schembera a Tereza Wostlová. Spodní řada: Štěpánka Roubíková, Martin Mocek, Aneta Zahradníková, Gabriela Vobrová, Adéla Fošumová, Josef Vincík, Vendula Šimková a Marek Hrubý. Na fotce nejsou, ale do třídy chodí Vendula Brožová a Petr Vobr.

Základní škola Oskara Nedbala - 1.D

Prvňáčci ze Základní školy Oskara Nedbala. 1.D

Diktáty s třídní učitelkou Bohuslavou Mikasovou už píšou žáci z 1.D. Na fotce jsou zleva: Valéria Karnišová, Elen Kotašková, Světlana Petra Kušnirová, Tomáš Klimeš, Aneta Kopečná, Tereza Vojtová, Josef Buchal, Rozálie Janouchová, Kateřina Hanusová, Martin Sebastien Placer a Ondřej Maršálek. V prostřední řadě klečí: Matylda Vacková, Lucie Tesarčíková, Nikola Tomanová, Nela Šuldová, Ema Rajtíková, Tomáš Novotný, Vojtěch Merta a Dominik Lukeš. Spodní řada: Johana Gregorová, Zuzana Bendová, Adéla Návarová, Dominik Janda, Jakub Svoboda, Andrea Lacinová, Ondřej Samuel Vrzal a Lukáš Tesarčík.

Základní škola logopedická Týn nad Vltavou

Prvňáčci ze Základní školy logopedické v Týně nad Vltavou.

Nejen slova, ale celé věty už čtou v Týně nad Vltavou. S Jaroslavou Vachtovou se vyfotili nahoře zleva: Václav Karvánek, Lukáš Kubík, Leoš Ferenc, Lenka Ziegelbauerová. V dolní řadě pak Václav Kupka a Jan Cícha.

Autor: Redakce

14.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Poslední rozloučení v českobudějovickém krematoriu

V úterý 17. října cvičili hasiči slaňování na Husinecké přehradě.
63

Hasiči viseli na lanech, cvičili evakuaci

Borek zůstal i po otevření dálnice v dopravní pasti

České Budějovice – Nově otevřená část dálnice D3 odvedla většinu automobilového provozu z Borku. Na druhou stranu ale má stále na dopravní dění v obci vliv. Ukazuje se to i při projektu průmyslového parku u Hrdějovic.

Napadl dva muže, jednoho zranil

České Budějovice - Potíže bude mít 23letý mladík kvůli agresivnímu chování.

Loď neuplavala. Ukradli ji

Neznašov - Že jsou lidé velmi nenechaví, dokládá i případ zmizelé lodě.

Vyšší Brod zažil léto, ve středu rozhodnou o teplotě mlhy

Jižní Čechy - Úterý na Hedviku (Svatá Hedvika pole zamyká a medu do řepy zamíchá) opět přepisovalo teplotní rekordy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení