1. A Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.A

Matematika, tělocvik, psaní, to všechno baví děti z 1. A Základní školy Máj II v Českých Budějovicích. Na fotce jsou s třídní učitelkou Janou Hůdovou v první řadě zleva Bára Sukdolová, Zuzana Strádová, Jan Souček, Tomáš Kučera, Noel Bouše, Ondřej Dušek, Jan Havelka a asistentka pedagoga Jana Žáčková. 
V dolní řadě sedí Barbora Poláková, Matouš Veselý, Veronika Cichrová, Nina Verboon, Vojtěch Kaštovský, Lenka Kozáková. Na fotce sice nejsou, ale do třídy chodí také Lucie Blažková a Tereza Polívková. 

1. B Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.B

Do dvaceti už umí počítat děti z 1. B Základní školy Máj II, kde na ně první zářijový den čekala třídní učitelka Věra Černá. Na fotce jsou s ní v horní řadě Matyáš Tomka, Michaela Bromová, Jakub Trousil a Matěj Kmínek. V dolní řadě sedí Kristýna Horáková, Andrea Outlá, Liliana Karfíková, Judita Vostrovská a Lucie Hrachová. Na fotce sice nejsou, ale do 1. B chodí také Kristián Baláž, Jakub Kluzák, Petr Křížek, Tereza Markovičová a Jan Zeman. 

1. C Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.C

Celkem osmnáct dětí usedlo v září do školních lavic v 1. C Základní školy Máj II. Na fotce jsou s třídní učitelkou Ivanou Šlemendovou v horní řadě zleva: Petr Nechtigal, Šimon Javný, Petr Jíša, Felix Benda a Dominik Zhukov. V dolní řadě jsou Renáta Cachová, Veronika Miľová, Vanesa Horáková, Andrea Fialová, Michaela Chvojková a Lucie Maňasová. Na fotce nejsou, ale do I.C chodí také Lenka Heidingerová, Daniela Chvojková, Marie Markovičová, Sára Markovičová a Daniel Novák. 

1. D Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.D

Opičí dráhu, na mrazíka nebo fotbal hrají při tělocviku školáci 1. D Základní školy Máj II. Na fotce jsou
s třídním učitelem Pavlem Pikousem v horní řadě zleva: Dominik Mondek, David Segeč, Kristián Baláž, Patrik Srnec, Ivan Cibuľa, Johan Jonáš Snopek a Roman Diviš. V dolní řadě jsou Lucie Průchová, Kateřina Růžičková, Valerie Roň, Karolína Čelková, Eliška Reháková, Eliška Bláhová, Ema Jílková, Gabriela Slivková a Amálie Polóni. Na fotce sice nejsou, ale do I.D chodí i Natálie Bandyová, Melisa Baždalić a Filip Zajíček.