Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Představujeme prvňáčky z Máj II

České Budějovice - S redakčním fotoaparátem jsme se tentokrát vypravili na Základní školu Máj II v Českých Budějovicích. Čekáme i na snímky vašich prvňáčků. Máte-li snímek žáků některé z prvních tříd, do nichž jsme zatím nestačili zavítat, pošlete nám jej i se jmény školáků na e-mailovou adresu: redakce.ceskobudejovicky@denik.cz.

31.3.2016
SDÍLEJ:

Prvňáci z českobudějovické ZŠ Máj II.Foto: Deník

1. A Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.A

Matematika, tělocvik, psaní, to všechno baví děti z 1. A Základní školy Máj II v Českých Budějovicích. Na fotce jsou s třídní učitelkou Janou Hůdovou v první řadě zleva Bára Sukdolová, Zuzana Strádová, Jan Souček, Tomáš Kučera, Noel Bouše, Ondřej Dušek, Jan Havelka a asistentka pedagoga Jana Žáčková. 
V dolní řadě sedí Barbora Poláková, Matouš Veselý, Veronika Cichrová, Nina Verboon, Vojtěch Kaštovský, Lenka Kozáková. Na fotce sice nejsou, ale do třídy chodí také Lucie Blažková a Tereza Polívková. 

1. B Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.B

Do dvaceti už umí počítat děti z 1. B Základní školy Máj II, kde na ně první zářijový den čekala třídní učitelka Věra Černá. Na fotce jsou s ní v horní řadě Matyáš Tomka, Michaela Bromová, Jakub Trousil a Matěj Kmínek. V dolní řadě sedí Kristýna Horáková, Andrea Outlá, Liliana Karfíková, Judita Vostrovská a Lucie Hrachová. Na fotce sice nejsou, ale do 1. B chodí také Kristián Baláž, Jakub Kluzák, Petr Křížek, Tereza Markovičová a Jan Zeman. 

1. C Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.C

Celkem osmnáct dětí usedlo v září do školních lavic v 1. C Základní školy Máj II. Na fotce jsou s třídní učitelkou Ivanou Šlemendovou v horní řadě zleva: Petr Nechtigal, Šimon Javný, Petr Jíša, Felix Benda a Dominik Zhukov. V dolní řadě jsou Renáta Cachová, Veronika Miľová, Vanesa Horáková, Andrea Fialová, Michaela Chvojková a Lucie Maňasová. Na fotce nejsou, ale do I.C chodí také Lenka Heidingerová, Daniela Chvojková, Marie Markovičová, Sára Markovičová a Daniel Novák. 

1. D Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.D

Opičí dráhu, na mrazíka nebo fotbal hrají při tělocviku školáci 1. D Základní školy Máj II. Na fotce jsou
s třídním učitelem Pavlem Pikousem v horní řadě zleva: Dominik Mondek, David Segeč, Kristián Baláž, Patrik Srnec, Ivan Cibuľa, Johan Jonáš Snopek a Roman Diviš. V dolní řadě jsou Lucie Průchová, Kateřina Růžičková, Valerie Roň, Karolína Čelková, Eliška Reháková, Eliška Bláhová, Ema Jílková, Gabriela Slivková a Amálie Polóni. Na fotce sice nejsou, ale do I.D chodí i Natálie Bandyová, Melisa Baždalić a Filip Zajíček. 

Autor: Klára Skálová

31.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Novou cisternovou automobilovou stříkačku pořídil městys Ledenice dobrovolným hasičům díky dotaci.

Hasiči mohou stříkat o sto šest

Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Zloděj zavítal do zahrádkářské kolonie

České Budějovice – Zloděj se vloupal do sklepa domku v zahrádkářské kolonii v ulici Vl. Rady. Majitelé objektu, kteří ho přijeli po čtrnácti dnech zkontrolovat, zjistili, že se na jejich zahradu dostala škodná.

Chovatelé v Horní Stropnici opět chystají společnou výstavu

Horní Stropnice - Již 3. společnou výstavu chovatelů z regionu chystají v Horní Stropnici.

Lidická třída je znovu otevřena

České Budějovice – Ve čtvrtek 19. října se znovu otevřela pro automobilový provoz celá českobudějovická Lidická třída. O několik dnů dříve, než se původně předpokládalo.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení