Vyznat lásku při nadcházejícím svátku svatého Valentýna můžete v jihočeské metropoli také s Dopravní podnikem města České Budějovice (DPMČB).

„Vybrané vozy už potřetí zaplaví srdíčka s univerzálními vzkazy, které si cestující mohou utrhnout a darovat svým milovaným jako valentýnku, ale také s personalizovanými vzkazy od cestujících pro cestující,“ připomíná tisková mluvčí DPMČB Barbora Fišer akci, která je v posledních letech zpestřením únorového cestování v MHD. Vzkazy budou instalované ve vozech 13. a 14. února.

Pro tajné lásky

Pozdrav či vyznání své milované či svému milovanému může každý. Musí ale poslat vzkaz do neděle 22. ledna. „Radost můžete udělat komukoliv i vy. Někteří účastníci již své vzkazy Dopravnímu podniku zaslali, pro inspiraci jsou to valentýnky určené nejen pro partnery či tajné lásky, ale také pro potěšení rodiny, dětí, kamarádů anebo i náhodných cestujících,“ vypočítává Barbora Fišer. Vzkazy stačí jednoduše zaslat na e-mailovou adresu marketing@dpmcb.cz.

Samotná akce pak proběhne v pondělí 13. a v úterý 14. února 2023, tedy na svatého Valentýna. Srdíčka budou vyvěšena v pěti vozech na frekventovaných linkách, jízdní řád vyzdobených vozů Dopravní podnik upřesní v týdnu před akcí.