Možnost cvičení tu jistě přivítají všichni ti, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost, zpevnit a vytvarovat postavu nebo se chtějí věnovat sportovním aktivitám jen pro radost. K multifunkční hale 
o rozměrech 600 m² od letošního dubna přibude také vlastní molo pro veslaře a kanoisty, které bude instalováno naproti fitness na řece Vltavě.

Vaší návštěvou můžete také pomoci sportovcům se zdravotním postižením z 1. Centra zdravotně postižených jižních Čech. Ti jsou držiteli národních, evropských a světových rekordů v silovém trojboji, benchpressu či v atletice.

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech dlouhodobě podporuje řada významných společností, které svou citlivostí v sociální oblasti jdou příkladem. Mezi takové společnosti patří Teplárna České Budějovice, a.s., Budějovický Budvar, n.p., Robert Bosch, s.r.o., ČEZ, a.s., Jednota, s.d., České Budějovice, Aspera, s.r.o., Stavitelství Vácha a syn, MANE, a.s. a také Českobudějovický deník.

Fitness Loděnice je otevřeno od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin a v neděli od 16 do 19 hodin. Cena za 90 minut činí 60 korun a za permanentku na deset vstupů a jeden bonusový vstup zdarma zaplatíte 600 korun. Více informací najdete na webu www.1czpjc.cz.