Rozhodli se, že u nich ke konci srpna uspořádají první ročník benefičního víkendu, jehož výtěžek poputuje na Centrum Bazalka.

Veronika Plátová, majitelka Thinkyogy, uvedla, že za celou myšlenkou stojí kolegyně ze studia Miroslava Hadáčková. „Mirka běhala roky pro Bazalku dobročinný běh. A pak ji napadlo, že bychom Bazalku mohli podpořit tímto prvním ročníkem,“ vyprávěla Veronika Plátová s tím, že nebyl žádný důvod k váhání.

A tak se může akce 25. srpna krásně rozjet. Pro příchozí jsou připravené dva dny plné všech druhů jógy. Bát se přijít nemusí ani ti jógou nepolíbení. „Bude tam celé spektrum lekcí – od těch jednodušších pro začátečníky až po hodně dynamické jógy,“ vysvětlovala Veronika Plátová a pokračovala: „Dopoledne bude v jemnějším tónu, tam bych směřovala začátečníky, a odpoledne od 16 do 20 hodin pak budou ty dynamičtější směry,“ řekla s tím, že půjde celkem o sedm devadesátiminutových lekcí.

Na ty je dobré se dle Veroniky Plátové předem přihlásit. „Kapacita sálů je totiž omezená,“ vysvětlovala.

Pokračovat se bude i v neděli 26. srpna, tentokráte přímo v Centru Bazalka.

„Tady bude jedna devadesátiminutová lekce,“ řekla majitelka centra Thinkyoga. Doplnila, že všichni lektoři se víkendové akce účastní bez nároku na honorář.