Poslední únorový den se primátorka Dagmar Škodová Parmová podívala do společnosti NaturaMed Pharmaceuticals, která pomáhá lidem utužovat zdraví. Podle norské receptury tady vyrábějí doplňky výživy na bázi rybího oleje. Kvalitní doplněk stravy si dopřává 2,7 milionu zákazníků. Navazují tak na mnohaletou tradici úspěšné společnosti ze Skandinávie.

Na stejné adrese má sídlo i další firma, a to Postavdelingen. Ta dokáže zajistit předtiskové úpravy, zkompletovat, zabalit, expedovat a dopravit na místo určení i 4800 zásilek denně.

Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Zdroj: Magistrát města

Třetí zastavení bylo v D.I.M. s.r.o. Zabývá se pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkráceně jde o dodávku, inženýring a montáž tepelné techniky.

Poslední zastavení bylo ve společnosti Trenkwalder, která z pozice vedoucího poskytovatele personálních služeb v Evropě je pro lidi prvním kontaktem pro zprostředkování nového zaměstnání a disponuje unikátní databází uchazečů. “Líbí se mi, že na vlastní očí můžu vidět, jak se firmy rozvíjejí, smysluplně investují a pořád se vylepšují. To obdivuji a moc všem fandím, protože jejich úspěch a prosperita samozřejmě napomáhá k vynikající vizitce celého našeho krásného města. Cením si i osobního setkání a nových poznání,“ uvedla primátorka Dagmar Škodová Parmová s tím, že postupně chce poznat všechna podnikatelská prostředí v budějovických společnostech.

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

V 90. letech vybudovali majitelé ve Skandinávii úspěšnou firmu s kvalitními produkty s omega-3. Stavěli na 150 let staré tradici a začali prodávat rybí olej – nejcennější zdroj těchto nenasycených mastných kyselin. V roce 2006 vstoupili i na český trh a tady se brzy stali jedničkou v oboru. Dnes máme víc než 2,7 milionu spokojených zákazníků. Filozofií firmy je pomáhat lidem v utužování jejich zdraví díky kvalitním doplňkům stravy. Proto dávají svým zákazníkům možnost vyzkoušet si produkty zdarma.

Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Zdroj: Magistrát města

Používají ingredience, které mají zdokumentovaný efekt a jsou doporučené zdravotnickými institucemi. Všechny produkty jsou vyvinuty a vyrobeny podle norské receptury, což znamená vysoké nároky na obsah, čistotu a kvalitu. Vizí firmy je být lídrem a udávat trendy v oboru. Zaměřují se na sdílení informací týkajících se zdraví a prodej doplňků stravy.

Postavdelingen s.r.o.

Zajišťují předtiskové úpravy a tisk, personalizují až šest dokumentů v jedné zásilce, zkompletují, zabalí, expedují, dopraví na místo určení. Nepřekvapí je kampaň o 4 100 000 obálek k pokrytí celé ČR stejně jako oslovení několika vybraných klientů.

Denně pro své klienty zabalí víc než 4800 zásilek se zbožím. Zkušenosti ze zahraničí přenáší na český trh. Naplánují pro vás distribuci kampaně tak, aby nezahltili vaše callcentrum.

D.I.M. spol. s.r.o.

Firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky. Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťují vše svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracují již několik let.

Trenkwalder a.s.

Jsou přesvědčení, že úspěšné mohou být jen takové služby, které jsou přínosem pro všechny zúčastněné. Právě proto se neustále snaží vytvořit perfektní shodu mezi různými požadavky kandidátů a klientů. Rychlá reakce na měnící se potřebu kandidátů je pro Trenkwalder vždy na prvním místě. Síť jejich poboček přitom umožňuje poskytovat služby a servis na vysoké úrovni ve vaší těsné blízkosti. Abychom zabezpečili kvalitní poradenství, systematicky a trvale investují do vzdělávání a rozvoje svých zaměstnanců. S tím jde ruku v ruce i rozšiřování portfolia jejich služeb tak, aby byli schopní pokrýt všechny nároky našich zákazníků a potřeby uchazečů. Kromě toho, že disponují unikátní databází uchazečů, jejich konzultanti jsou schopní prostřednictvím různých kanálů oslovit další spektrum potenciálních kandidátů. Z pozice vedoucího poskytovatele personálních služeb v Evropě jsou pro lidi prvním kontaktem pro zprostředkování nového zaměstnání a pro firmy partnery pro otázky personálních služeb.

Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Do čtyřech budějovických firem zavítala poslední únorový den primátorka města Dagmar Škodová Parmová.Zdroj: Magistrát města