Pořádnou sérií úspěchů zabodoval Robozor již na začátku dubna, kdy se členové klubu zúčastnili mezinárodní robotické soutěže RobotChallenge 2008 ve Vídni. Do soutěže se přihlásilo celkem 147 robotů z 11 zemí světa.

Klub Robozor soutěžil ve třech disciplínách ze sedmi - Parallel Slalom (celkem 42 robotů), Slalom Enhanced (celkem 32 robotů) a v kategorii Mini Sumo (celkem 32 robotů). Tyto disciplíny jsou nejpopulárnější a měly bezkonkurenčně největší počty soupeřů.

Robozor získal čtyři ceny: 2. a 3. místo v Parallel Slalomu a 1. a 2. místo v Slalomu Enhanced. V této disciplíně Jihočechům těsně uniklo i třetí místo. V kategorii Mini Sumo se kvalifikovali do finále.

Své kvality potvrdili tvůrci robotů i o dva týdny později v Bratislavě na mezinárodní soutěži Instrobot. V konkurenci 97 robotů z pěti zemí se zástupci z Českých Budějovic rozhodně neztratili.

Soutěžili ve dvou nejpopulárnějších a silně obsazených disciplínách ze čtyř. V kategorii Stopár obsadili první a třetí příčku. Z vítězství se s robotem Camerus radoval Jakub Kákona, třetí místo patří Romanu Dvořákovi s robotem jménem Čára.