„V tělocvičně máme i výstavu starých dokumentů," připomněl další součást oslav předseda klubu František Vavroch. „Přišel se podívat i Josef Kalkuš, skoro zakládající člen," doplnil s úsměvem František Vavroch na adresu pamětníka, kterému je 91 let. Do tělocvičny, podívat se na staré průkazky nebo kroniky či fotografie ze sportovního a jiného dění kolem SK zamířil snad každý.

Také Jaroslav Vavroch, který hrával na Včelné fotbal od žáků, později přešel do Igly a následně hrál v Dukle Praha, budějovickém Dynamu nebo v Milevsku. Tam je dnes viceprezidentem FC ZVVZ Milevsko. „Tady je pan František Vogel, můj výborný trenér v žácích, tady Václav Babka, náš vedoucí," ukazoval na fotografiích manželce Janě památky na dobu bezmála před půlstoletím. „Tady je pan Kalkuš, který nás učil ping pong," doplnil Jaroslav Vavroch, a na dotaz, jestli nemá nějakou vazbu na předsedu oslavujícího SK poznamenal, že jsou bratranci.

Největší úspěchy má dnes ve Včelné metaná, dokonce tu vedle oddílu, který je součástí SK působí ještě další klub MC Včelná. Na turnaj v metané se v rámci oslav sjelo 22 týmů i z Rakouska a Německa. „Metaná se hraje ve Včelné řádově 50 let. Máme nejstarší turnaj v metané na světě, letos se konal už pětačtyřicátý ročník," upozornil předseda oddílu metané Zdeněk Jarolím a dodal, že metaná je „stejná" jako curling, který je i olympijským sportem, ale vlastně úplně „jiná". Například proto, že se může provozovat také na asfaltu nebo má v cílové ploše pohyblivý terč.

K úspěšné vizitce metané patří i reprezentantka z řad SK Zdeňka Komzáková.

Současnou podobu získal sportovní areál ve Včelné na přelomu 50. a 60. let minulého století. Dnes nabízí například fotbalové a asfaltové hřiště, tělocvičnu s dalším zázemím nebo malou ubytovnu.