Místostarostou byl zvolen Otakar Chlouba (ČSSD+NK). Lišovští zůstali věrni tradici a složili pestrobarevnou radu, v níž zasednou ještě Pavel Dvořák, Tomáš Prantl a Michal Přibyl (všichni za SNK Lišovsko), dále Lidmila Hrbková (KDU-ČSL) a Miluše Joanidu (KSČM). Předsedou finančního výboru se stal Jiří Pešek (SNK Lišovsko), kontrolní výbor povede Drahoslav Návara (ODS).

Překvapivá naopak byla pondělní volba starosty v sousedních Štěpánovicích. Ve volbách vítězné sdružení SNK Pro občany Štěpánovic, v jehož čele stál dosavadní starosta Václav Kopačka, skončilo v opozici. Na spolupráci se dohodlo SNK Pro budoucnost Štěpánovic se čtyřmi mandáty v devítičlenném zastupitelstvu a Vladislav Ludvík, jenž o hlasy voličů bojoval na samostatné kandidátce. Právě Vladislav Ludvík byl zvolen starostou. Václav Kopačka poté rezignoval na post zastupitele.

„Nikdo po mně nemůže chtít, abych seděl u jednoho stolu s úplatkáři a těmi, kdo nedrží slovo,“ řekl. Místostarostkou se stala Radka Prokešová (SNK Pro budoucnost Štěpánovic).