Svatební salony, prodejci pánské módy, zlatníci, cukráři či floristé budou během veletrhu prezentovat své produkty. Zájemci si budou moct zmapovat také cateringové společnosti nebo pořadatele rozluček se svobodou a animačních programů pro nejmenší svatebčany. K vidění budou i různé dekorace a dárky.

Jak prozradily organizátorky veletrhu Markéta a Pavla Kučerovy, návštěvníci uvidí nejnovější kolekce svatebních šatů, pánských obleků i spodního prádla. „Módní přehlídky doplní hudební vystoupení saxofonu, houslí, klavíru a harfy,“ poznamenala Markéta Kučerová. Doplnila, že o budoucí nevěsty budou během veletrhu pečovat vizážistky, které je nalíčí a hlavně poradí, jak se o pleť správně starat.

Restaurace Eleonora v Hluboké nad Vltavou má zajímavý příběh. Týká se místní aristokratky považované za jihočeskou upírku. Na snímcích provozovatelka Kamila Červenková s vrchním číšníkem Alešem Tůmou.
Upírce z Hluboké vrátili zpět restauraci. Eleonora tu roní slzy a ruší signál

Velkým lákadlem bude také tombola s cenami v hodnotě 150 tisíc korun. „Letos jsme se na tombolu opravdu zaměřili a bude stát za to,“ podotkla Pavla Kučerová s tím, že mezi cenami budou například svatební šaty, pánské obleky nebo snubní prsteny v hodnotě 20 tisíc korun. Milou pozorností pro první návštěvníky bude originální welcome drink, něco sladkého na zub a dáreček. Pro prvních sto žen bude připravená květina.

Součástí celodenního veletrhu bude také doprovodný program. Kromě hudebních vystoupení a módních přehlídek budou připravené odborné rozhovory či vlasová show. Děti si budou moct užít den ve skákacím hradu a pak si nechat něco namalovat na obličej. „Pokud si budou snoubenci chtít v klidu naplánovat svůj den, o jejich dítka se jim postará profesionální agentura a děti zdarma pohlídá,“ doplnila Pavla Kučerová.

Svatební veletrh se koná v pavilonu T v sobotu 20. ledna od 10 do 17 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji na www.svatebniveletrh-cb.cz.