1/7

Českobudějovicko

close Národní myslivecké slavnosti na zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou, kde sídlí pobočka Národního zemědělského muzea. info Zdroj: Deník/Edwin Otta zoom_in Národní myslivecké slavnosti na zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou, kde sídlí pobočka Národního zemědělského muzea.

Národní myslivecké slavnosti a dětský myslivecký den
Kdy: v sobotu 24. června od 9 do 17 h, dětský den v neděli 25. června od 10 do 16 h
Kde: na zámku Ohrada v Hluboké nad Vltavou
Proč přijít: Rodinný program, který široké veřejnosti umožní poznat myslivost, sokolnictví, loveckou kynologii a vše, co k myslivosti patří. Vstup zdarma

Den bazénu s teplárnou
Kdy: v sobotu 24. června od 10 do 20 h
Kde: krytí bazén a letní plovárna v Budějovicích
Proč přijít: Vstup zdarma do bazénu i na plovárnu. Možná bude i návštěva sauny s prohlídkou složité technologie v podzemí plaveckého stadionu. Ta nabídne unikátní příležitost vidět běžně nepřístupné zázemí, včetně výměníkové stanice.

Montmartre pod Černou věží
Kdy: v pátek 23. června od 16 do 22 h a v sobotu 24. června od 10 do 22 h
Kde: Galerie Na dvorku, v Hroznovce a pod Černou věží v Budějovicích
Proč přijít: Festival pouličního umění - divadlo, muzika, výstavy, básníři, kejklíři, tanečníci, výtvarná dílna, tetovací studio, prostor pro amatérské umělce.

Objevárium MakerDay
Kdy: v sobotu 24. června od 10 do 18 h
Kde: Sokolský ostrov v Budějovicích
Proč přijít: Ráj pro kutily, mladé umělce, inženýry a programátory, pro všechny se zájmem o výtvarné umění, vědu a techniku, zkrátka pro ty, kteří rádi experimentují a učí se prostřednictvím zážitků. Dva stany, kde se může tvořit, bavit se a sdílet své kutilské zkušenosti. Zdarma.

Rybářská akademie
Kdy: v sobotu 24. června od rána
Kde: Rybník Jelínek ve Všemyslicích
Proč přijít: Devět juniorů od 8 do 12 let se ráno a dopoledne pod vedením profesionálních lektorů budou učit zdolávat ryby moderní rybolovnou technikou tzv. feederu. Dopoledne si osvojí dovednosti nahazování, vázání háčků a navázců, odpoledne se pak utkají ve čtyřhodinovém profesionálním závodě dle pravidel fair play. 

loading
arrow_left Předchozí
1/7
Další arrow_right