Pondělí

Město plánuje stavbu podjezdu mezi Dobrovodskou a Plynárenskou ulicí, který by pomohl dopravě u viaduktu a zkrátil cestu ze Suchého Vrbného do centra. Obyvatelé Pětidomí dotčení stavbou jsou proti.
Deník: O podjezdu v tomto úseku se hovořilo prý už v roce 1968. Nebyly na něj peníze tehdy, nejsou ani dnes. Lidé z Pětidomí se zatím nemusejí bát, že by se na stavbu za více než miliardu dostalo. Město více potřebuje jiné stavby.

Úterý

Vypjatá situace na budějovickém úřadě práce se pomalu začíná vracet do normálu. Problémy byly hlavně začátkem ledna v souvislosti s nově zavedeným systémem vyřizování některých sociálních dávek, například příspěvků pro zabezpečení v hmotné nouzi.
Deník: Za způsobené problémy v novém systému už prý mají dokonce padat hlavy na nejvyšších republikových postech. To je asi lidem celkem jedno, ti potřebují, aby dostali své příspěvky. Bez peněz jde totiž skoro všechno z kopce.

Středa

Příběh azbestu na májských školách má další pokračování. Zástupci rodičů podali trestní oznámení na neznámého pachatele. Chtějí tak napomoci při hledání viníka, který způsobil, že se do prostor dvou škol uvolnila azbestová vlákna. Budovy nyní sanuje odborná firma. Viníka hodlá odhalit i město.
Deník: Tak na tohle si skutečně rád počkám. Kdo nakonec bude pykat za způsobené potíže? Hlavně, aby se všechno nezametlo pod koberec, to by bylo více než smutné.

Čtvrtek

Obyvatelé ulice U Lučního jezu mají obavy z volně pobíhajícího velkého psa. Jeho majitelka ho nechává volně běhat a nereaguje na výzvy lidí, aby ho měla na vodítku.
Deník: Se psy jsou problémy velmi často. Pardon. Psi za to nemohou, vinen je vždy pán, 
v tomto případě bezohledný.

Pátek

Mrazy udeřily v plné síle. Teploty klesají k minus dvaceti stupňům Celsia. Některá auta s dieslovým motorem už ráno řidiči nenastartovali, teplárna jede naplno, azylový dům, který pomáhá lidem bez domova, je v pohotovosti.
Deník: Zima si asi všechno střádala až na konec ledna a únor.Ten tam je teplý listopad a prosinec. Už aby bylo jaro.