Nejprve na našich webech rozhodnou čtenáři o postupujících z okresních kol, v rychlé návaznosti pak postoupivší z okresu budou o hlasy čtenářů usilovat v kole krajském. Finále je hlasováním mezi vítězi krajských kol a získáme nejkrásnější vánoční strom v naší republice.

Hlasování na webu:
1. fáze: okresní kolo 7. – 11. 12.
2. fáze: krajské kolo 12. - 16. 12.
3. fáze: celostátní: 17. – 20. 12.
4. fáze: zveřejnění výsledků Strom deníku roku 2023 v tištěném Deníku i na webu, a to 22. prosince.

Vánoční stromy můžete fotit neozdobené nebo ozdobené, ve dne a samozřejmě i rozsvícené večer. Přihlásit svůj vánoční strom můžete zde, případně můžete poslat na email redakce vašeho Deníku nebo na email vanocnistrom@denik.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a místo (název obce nebo města a okres), kde jste strom fotili.   close Vánoční strom Deníku info Zdroj: Redakce zoom_in

Redakce Deníku se spojí s vítěznou obcí či městem a nabídne vítězi v Magazínu Víkend celou stranu na vlastní propagaci, propagaci institucí, které řídí, případně pozvánku na místní program či tradiční akci. Tato cena je v hodnotě téměř čtvrt milionu korun. Je o co bojovat.

Posílejte fotografie vánočních stromů, natáčejte videa z instalace stromu na náves i náměstí. Hlavně posílejte k nám do redakce. A až zahájíme 7. prosince hlasováním v okresním kole, sdílejte, kde se dá, ať vyhraje právě ten váš strom.

V loňském roce jste v soutěži vybírali z více než tří set vánočních stromů v republice. Trhneme letos rekord a dosáhneme na čtyři stovky vánočních stromů? Je to na vás.

close Vánoce, Vánoce přicházejí info Zdroj: Deník/ Redakce zoom_in