Skalní fanoušci totiž vyhlásili, že ve Sportovní hale bude rudé peklo. Což znamená, že by co nejvíce diváků mělo přijít povzbuzovat hráče VK Jihostroj v červených oděvech.

„Vezmeme si červená trička, někdo i volejbalové dresy a někdo si také obarví hlavu načerveno,“ podotkl v úterý k akci Rudé peklo jeden z bubeníků Jan Stýblo. „V červeném bychom měli přijít na volejbal dnes i zítra,“ dodal Stýblo.

Další s velkých fanoušků VK Jihostroj Pavel Vágner samozřejmě své kolegy nemůže nepodpořit.

„Vezmu si červený jihostrojácký dres, který mám doma už dlouho. A také doufám, že na to lidé hodně uslyší a přijdou v červeném. Vím, že v Ostravě měly naše fanynky také červeně namalované obličeje,“ zdůraznil Vágner, který také podporuje volejbalisty bubnem. „Na semifinále byla parádní atmosféra, v hale bylo deset bubnů a trumpetisté. Snad bude i dnes a zítra taková nálada,“ dodal fanoušek s tím, že více než deset bubeníků se d lóže pro pravověrné fanoušky nevejde.

Také webové stránky volejbalového klubu lákají diváky na to, aby jich co nejvíce přišlo v červeném.

„Dneska jsem byla koupit červený triko, tak koukejte všichni pořádně fandit,“ nabádá na diskuzním fóru webových stránek ostatní fanoušky milovnice volejbalu pod přezdívkou Bajča.