Tou je obří plakát s QR kódem, díky kterému nebylo posílání finančního daru na benefiční účely nikdy snazší. Stačí jen namířit telefon na QR kód, zvolit částku a poslat. Peníze poputují přímo centru Arpida, které slaví 30. výročí. V rámci narozeninových oslav centrum pořádá řadu akcí, včetně velké odborné konference, reprezentačního plesu, benefičního představení na krumlovském otáčivém hledišti, charitativní Andělské aukce a dalších.

close Týden v budějovickém letňáku. info Zdroj: Archiv zoom_in

Vrcholem celoročních oslav bude benefiční integrační festival ARPI.DAY, který se uskuteční 23. září na budějovickém výstavišti v pavilonu T. Organizátoři festivalu odhalují interprety postupně, nicméně už teď je jasné, že vystoupí Mirai a Martina Pártlová s kapelou. Festivalem bude provázet patron centra Jiří Mádl.

Do září ale zbývá ještě nějaký ten pátek a pokud byste chtěli vyrazit na koncert a podpořit centrum hned, zajděte si tento týden do Letního kina Háječek na festival Týden v letňáku, nebo navštivte jeden z koncertů v rámci festivalu Středy před K2.

Ondřej Helebrant

Autorovi děkujeme za příspěvek