Po úvodu, kdy si zopakujeme, co jsme dělali minule, vás čeká velmi zajímavá přednáška na téma: „Jaký pohyb je pro koho vhodný". Podíváme se, proč je dobré u cvičení přemýšlet a ne jenom přebírat cvičební stereotypy, kterých je všude kolem nás spousta. Třeba že: „ Když chci mít krásné břicho, musím cvičit břicho každý den".

Dále se budeme věnovat jednotlivým sportům a dozvíte se, který je vhodný pro děti, maminky na mateřské, seniory, tatínky, atd. Aby toho nebylo málo, ještě zabrousíme na ožehavé téma „Co bolí, to sílí", což je mimochodem jeden z největších mýtů u normální populace aktivních lidí. Dozvíte se, jestli platí, že nejlepší cvičení je to, když mne čtyři dny poté ještě všechno bolí. Jako třešničku na dortu vám ukážeme jak si otestovat kondici pomocí step testu. A aby nebyla jen suchá teorie, hned po povídání nás čeká silově zaměřená lekce s lektorem Jirkou Gruntorádem.

K tomu nebudou chybět dárečky od partnerů projektu, meření BMI, složení těla pomocí váhy TANITA a mnoho dalšího. Cena? Vše je naprosto zdarma, včetně parkování.

Takže dnes v 18 hodin na značkách v Art IGY. Těšíme se na Vás!