Desátý ročník charitativní akce se letos koná 3. června v Roudném od 12 hodin. Na programu bude ve 13 h vystoupení kapely Mirai, ve 14 h fotbalové utkání celebrit, v 15.50 h koncert Vlasty Horvátha s kapelou a nakonec v 17 h vystoupí Jan Kopečný s kapelou Botox. Autogramiáda se bude prvně konat mezi vystoupeními v 16.30 h před pódiem.

Někteří letos přijedou poprvé. Pořadatel Jan Mádl, který si sám možná také zahraje jako některé předešlé roky, vtipkuje: „Třeba Kazma, snad nám nic neprovede.“ Letošní osazení se oproti předešlým ročníkům trochu změnilo. „Poprvé bude velká účast youtuberů a lidí známých z internetu,“ říká Jan Mádl. Čekat můžete kromě již zmíněného Kazmy například duo Viral Brothers nebo Janka Rubeše, který dělal reportáže o nepoctivých směnárnách. Část hráčů bude z fotbalového týmu celebrit Real Top Praha, který jezdí hrát po charitativních akcích.

Za deset let pořadatelé vybrali na charitu 801 tisíc Kč. „Doufáme, že letos dosáhneme na milion,“ přál by si Jan Mádl. Vstupné mají děti do tří let zdarma, děti do 13 let za 20 Kč, ostatní zaplatí 50 Kč.
Více informací najdete na www.exhibice.cz.